Hakkımızda

1997 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir.

● Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti’dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanması ile mümkündür.

● GOLD DİZAYN olarak çalışmalarımız esnasında ve sonrasında tüm ekibimizle hoşgörü ve güler yüzle hizmetinizdeyiz. Yapı ve zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir. Tecrübeli kadrosu, hızla gelişmekte olan ürünleri ile teknolojik altyapısı bu anlamdaki çalışmalara büyük katkı sağlamaktadır. Uzun vadeli hedefleri doğru sağlam adımla yürümekte olan GOLD DİZAYN müşterileri için güvenilir bir çözüm ortağı olmaya, verimli, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.